Інвестиції на автоматі: заробіток із торговим порадником +10$ в подарунок

Інвестиції на автоматі: заробіток із торговим порадником +10$ в подарунок

торговый советник форекс

Доброго часу дня, усім хто читає цей блог. Сьогодні ми з вами пізнаємо неперевершено цікавий світ трейдингу й дізнаємося, як із допомогою простого комп’ютерного додатка отримувати високий стабільний прибуток.

Мало кому відомо, що торгівля на фінансових ринках, на даний момент, являється однотипною дією, суть якої зводиться до одного: продати — дешевше, купити — дорожче. Але ж, звичайно, в кожному заробітку є свої нюанси. Тут потрібно знати конкретні закономірності ринку й мати свою унікальну вироблену стратегію.

Життя у 21 столітті забезпечує нам використання різноманітних технологій. У нас немає потреби кожного разу коли ми хочемо переглянути якийсь відеоролик на YouTube каналі створювати програму чи писати для цього код. Так само і з фінансовими ринками. В інтернеті можна найти багато додатків, які створені для торгівлі на ринку і ви можете його використати. Головне щоб це був вже перевірений торговий порадник. Встановивши таку програму собі на комп’ютер, ви з легкість зможете отримувати дохід на фінансових ринках. І це зовсім не фантастична казка.

У цій статті, я на власному прикладі, від початку до кінця, покажу, як працювати з одним торговим прибутковим порадником та стабільно отримувати фінансовий прибуток.

Отож, уперед!

Інвестиції автоматично: торгівля порадником

Для отримання доходу нам буде потрібен торговий додаток mt4 і торговий порадник SurfTrade.

Етап 1

Для продуктивної торгівлі на фінансовому ринку потрібен надійний торговий брокер. Одним із найкращих та перевірених у СНГ брокерів є — Weltrade. Саме цей брокер на ринку вже 12 років та має ліцензію на здійснення своєї діяльності. Основною перевагою торгівлі з Weltrade є те, що вивід коштів здійснюється буквально за 30 хвилин 24 години й 7 днів на тиждень. Ще один із чинників для вибору цього брокера, є цілодобова технічна підтримка. У чому ви зможете переконатися в майбутньому самі.

Більш детально про це, ви можете переглянути перейшовши за посиланням.

Отож реєструйтеся і отримуйте автоматичний бонус на депозит.

РЕЄСТРАЦІЯ + БОНУС 10$

Етап 2

Завантажте торговий термінал mt4. Даний термінал — є торговою платформою брокера WELTRADE. Він потрібен для подальшого встановлення торгового порадника. Саме цей додаток розроблений професійними програмістами, який не завдасть шкоди вашому комп’ютеру, тому ви сміло можете його завантажувати.

Завантажити термінал

Етап 3

Відкриваємо торговий рахунок, для подальшої роботи вашого торгового порадника на ньому. Програму ви можете тестувати, як на демо рахунку, так і на реальному. Вам не потрібно зразу торгувати на своїх коштах. Для цього ви можете використати бонусні 10$. Це вам допоможе протестувати роботу торгового порадника, а також вивести кошти від доходу з них, на будь яку платіжну систему.

Довідка про відкриття рахунку

Етап 4.

Нижче додається відео, котре ми створили для вас. З ним ви зможете з легкістю зрозуміти процес встановлення торгового порадника в терміналі MetaTrader 4, після того, як звантажите архівований додаток.

Завантажте програму та перегляньте відео для правильного налаштування.

ЗАВАНТАЖИТИ ТОРГОВИЙ ПОРАДНИК

Відео інструкція по встановленню додатку.

Етап 5

Ефективність і стабільність вашого доходу залежить від безперервного доступу до інтернету та стабільного живлення комп’ютера. Торговому роботу необхідно щоби ваш пристрій працював цілодобово. Якщо ж у вас немає такої можливості, ми можемо запропонувати вам віддалений сервер VPS. Він забезпечить вам цілодобовий доступ до інтернету й надійність в роботі, без перебоїв у живленні. Його середня ціна на ринку за місяць користування — від 10$ до 20$.

Для трейдерів порталу Простофінанси ми підібрали якісний VPS за спеціальною ціною — 0,99$ в місяць.

Отримати VPS за 0,99 долара

Чому саме торговий прибутковий порадник Surf Trade?

Саме дана програма має публічний онлайн моніторинг і має високий рейтинг довіри в трейдерів, які тестували його на реальних рахунках із депозитом 3000$ і вище.

На графіку ви можете побачити історію торгівлю з допомогою торгового порадника.

Які ж основні переваги торгового робота?

Найважливішою перевагою в роботі торгового порадника — є його стабільність. Робот працює за строго визначеними правилами та не відходить від них.

Інші три переваги це:

  • Робот ніколи не втомлюється. Жодна людина трейдер не здатна працювати 24\5 та слідкувати за всіма процесами та торговими інструментами, на відміну від торгового робота.
  • Робот не проявляє емоцій. Немає емоцій — немає зірваних відкритих угод. Це підвищує ваш прибуток.
  • Робот завжди дотримується торгової стратегії. Дотримуватися стратегії — це основний шлях до успіху. Якщо ж жива особа трейдер, може в будь-який момент порушити це правило, то в роботі робота це виключено.
  • Ці переваги доводять, що торгівля прибутковим порадником неодмінно виводить ваш депозит у плюс.

P.S.
Попередження про ризики!

Погодьтеся, щоби бути в чомусь спеціалістом потрібно багато практики та знань. Ні один робот чи людина не може гарантувати вам високого прибутку, якщо ви не докладете до цього зусиль. Ми рекомендуємо вам слідкувати за новинами, які впливають на коливання валюти, вивчати необхідну інформацію, для того щоб ефективніше налаштувати свого робота та отримувати свій прибуток.

Уявіть, якщо ви знаєте, що голова Центральної Європи збирається робити реформи в країні й найближчим часом це неодмінно вплине на ріст валюти. То саме ці фундаментальні знання допоможуть вам закрити збиткові позиції та перечекати падіння валюти та в результаті ви будете у виграші.

Успіху вам у роботі!

Тинькофф Бизнес [CPS] RU
Оставить комментарий
Дебетовая карта Home Credit [CPS] RU

 

Отправить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *